Geslaagde bemiddelingen en interim opdrachten
De zomer is achter de rug, iedereen is weer terug van vakantie en hopelijk weer opgeladen voor de tweede helft van dit jaar. Wij kijken er naar uit.
De afgelopen maanden hebben we niet stil gezeten. Zo is bij de Welzijnsgroep Rijnmond een HRM business partner gestart en bij de zorggroep Laurens is op interim basis een teamleider P&O-advies actief. Recent is de opdracht van een interim manager P&O bij FPC Oldenkotte succesvol afgerond. Bij de Algemene Stichting Bejaardenzorg in Den Haag voert één van onze interim adviseurs een kwaliteitsproject uit.
Bij Zorginstelling Pieter van Foreest hebben twee interimmers twee locatiemanagers ondersteund in onder andere het invoeren van de ZZP (ZorgZwaartePakket)-systematiek. Zie ook elders in de nieuwsbrief.
Stichting Welzijn Amersfoort heeft een nieuwe productgroepmanager voor jeugd. Deze functie is in de loop van de procedure uitgebreid van peuterspeelzalen en peuteropvang naar jeugd tot 15 jaar.
En bij de gemeente Den Haag start per 1 september het nieuwe hoofd leerplicht.