ingrid
  • Aubrey Spijker over haar samenwerking met Bosman & Vos

Aubrey Spijker over haar samenwerking met Bosman & Vos

In 2016 ben ik voor mezelf begonnen als interim manager. Ingrid Venekamp was 1 van de eerste personen die mij uitnodigde voor een kennismaking en stelde mij vol vertrouwen voor bij een mogelijke opdrachtgever. Dit leidde tot een goed gesprek en constructieve feedback maar helaas nog niet tot een opdracht.

Aubrey Spijker

De jaren erna was er af en toe contact en dit jaar belde Ingrid mij voor een interim opdracht als directeur-bestuurder bij Stimenz, een sociaal werkorganisatie in Apeldoorn en omgeving. Opvallend hoe er snel geschakeld werd en er veel oog was voor de wederzijdse match. Ingrid zei voor het gesprek tegen mij: goed voelen of het voor beide kanten een klik is, je moet er ook zelf blij van worden. En blij werd ik er van; geweldige organisatie met collega’s die zich met hart en ziel inzetten voor de inwoners. En met mijn meer bedrijfskundige kijk kon ik hen helpen met verder professionaliseren en onderwerpen net iets zakelijker benaderen.

In dezelfde periode heeft Ingrid ook de RvT van KOK Kinderopvang waar ik lid van ben geholpen met het vinden van een nieuwe directeur-bestuurder. Voor mij leerzaam om eens aan de andere kant van de tafel te zitten. Ingrid was ook in dit traject echt van toegevoegde waarde met haar uitgebreide netwerk, scherpe blik en prettige manier van samenwerken. We waren als RvT positief verrast door de kwalitatief hoogwaardige lijst met kandidaten die zij aan ons voorlegde en uiteindelijk ontzettend blij met de gekozen directeur-bestuurder die binnenkort gaat starten.

Kortom na jaren sporadisch contact heb ik dit jaar 2 keer intensief mogen samenwerken en wat mij betreft komt er snel een derde keer. Ik waardeer de persoonlijke, betrokken en doortastende benadering van Bosman & Vos zeer.  

Aubrey Spijker schrijft over haar samenwerking met Ingrid Venekamp, partner bij Bosman & Vos

Terug naar het overzicht

Deel deze pagina in uw netwerk

Wat we schrijven …

Werving & Selectienieuws: Zomer 2024

Het is bijna zomervakantie, tijd om te vertragen, te ontspannen, uit te rusten en misschien na te denken over de toekomst en de kansen die er zijn. En kansen zijn er volop, hieronder hebben we alles wat we hebben gedaan en gaan doen op een rij gezet. Veel leesplezier en een mooie zomer toegewenst!

ingrid